RICOH

O nas

Ricoh powstało w 1936 roku. Oferujemy urządzenia do druku biurowego i produkcyjnego, platformy zarządzania dokumentami, systemy do wideokomunikacji, tablice interaktywne, projektory, usługi IT oraz aparaty fotograficzne.

Wiara w siłę kreatywnego myślenia oraz szacunek dla środowiska naturalnego stanowią bardzo ważne czynniki kształtujące naszą działalność biznesową. Doceniamy potencjał jaki drzemie w ludzkiej wyobraźni. Wierzymy, że dzięki kreatywności i współpracy można pozytywnie wpływać na funkcjonowanie społeczności. To przekonanie towarzyszy naszej firmie od samego początku. Kiyoshi Ichimura zakładał Ricoh z ludźmi otwartymi na zmianę i innowacje. W ich wspólnej wizji kluczowe znaczenie miało stworzenie narzędzi, które pozwolą na łatwiejsze dzielenie się informacjami i wiedzą.

Dzięki połączeniu innowacyjnych technologii, wiedzy naszych inżynierów i zaawansowanego procesu produkcyjnego urzeczywistniamy tę wizję. Nasze drukarki, kopiarki i faksy spełniły bardzo ważną rolę w historii automatyzacji pracy biurowej i zrewolucjonizowały sposób prowadzenia operacji biznesowych. Natomiast jakość naszych usługi i rozwiązań do zarządzania dokumentami pozwoliły nam osiągnąć pozycję eksperta w tym obszarze. Stworzyliśmy bogatą ofertę systemów do druku produkcyjnego a nasze urządzenia wyznaczają na tym rynku nowe trendy.

Wysokie standardy, które wypracowaliśmy na całym świecie, pozwalają nam na budowanie długofalowych relacji z klientami. Ci, dzięki naszym rozwiązaniom i usługom mogą zredukować koszty oraz usprawnić codzienną pracę. Przekłada się to na lepsze spożytkowanie wiedzy i umiejętności pracowników, którzy zyskują łatwiejszy dostęp do kluczowych informacji oraz narzędzi pozwalających na szybszą realizację swoich podstawowych zadań.

Nasze produkty i usługi są projektowane z myślą o potrzebach konkretnych branż czy rynków. Tworzymy rozwiązania, które pozwalają firmom wypracować przewagę konkurencyjną oraz ułatwić dzielenie się i wymianę informacji.

Powrót
Góra strony